DOLAR: 2.13 TL
EURO: 2.95 TL

Hükümet Kadın 2 Yorumları ve Replikleri

5 ay önce
206 kez görüntülendiHükümet Kadın 2 Yorumları ,Hükümet Kadın 2 replikleri,Hükümet Kadın 2 espirileri, Hükümet Kadın Eleştirileri ,hükümet kadın 2 eleştirileri film güzel miihükümet kadın 2 filmine gidilir mi

Sermiyan Midyat’ın yazıp yönettiği ‘Hükümet Kadın 2′ filminin galası Kanyon Cinemaximum’da yapıldı. Geceye Demet Akbağ, Sermiyan Midyat, Mahir İpek, Gülhan Tekin ve Burcu Gönder ile yapım ekibi ve çok sayıda davetli katıldı. İzleyiciyi 7 yıl geriye götüren filmin galasında işadamı Jefi Kamhi özel olarak yaptırdığı ‘Hükümet Kadın’ minyatürünü, Demet Akbağ’a hediye etti.
8 Kasım’da vizyona girecek olan filmin galasına aralarında Fatih-Fulya Terim, Ata Demirer – Özge Borak, Gülben Ergen, Funda Arar-Febyo Taşel,Berk Oktay, Nevra Serezli ve oğlu Murat Serezli, Osman Sınav, Şahin Irmak – Asena Tuğal, Erkan Can ve eşi Azita Azer, Metin Şentürk, Şevval Sam, Wilma Elles, Erkan Can ve Dilek Hanif’in de bulunduğu iş , spor ve magazin dünyasından ünlü isimler katıldı.
Film hakkındaki görüşler ise şöyle…
Sermiyan Midyat: Güzel tepki almak etkileyici. Dudağım kurudu, kimyam bozuldu.
Demet Akbağ: İlkine oranla daha kahkahalı. Bizden sonra vizyona girecek bütün filmleri sinemada seyredin.
Berk Oktay: Birinci kadar çok başarılı bir film olmuş. Türk sineması canlansın ne güzel iştebiz de böyle gidelim.
Şevval Sam: Çok beğendim son derece zaten profesyonel bir ekip. Güzel ve eğlenceli.
Gülben Ergen: Bu gece Demet’in (Akbağ) yanında olmak istedim. Demet dünya çapında bir kadın oyuncu. Aslında ben duygusal filmleri daha çok seviyorum.
Ebru Cündübeyoğlu: Çok beğendim, Türk sinemasının bu gelişimi çok gurur verici.
Ata Demirer: Özellikle Dede’ye bayıldım.
Wilma Elles: Demet Akbağ’ın oyunculuğunu çok beğendim. Özellikle onu izlemek için geldim.

Arananlar hükümet kadin 2 replikleri, hükümet kadın 2 replikler, hükümet kadin replikleri, h, hükümet kadın eleştirileri, hükümet kadındaki espiriler, hükümet kadını 2 replıkleri
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık
Tag