DOLAR: 2.14 TL
EURO: 2.96 TL

Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Ocak Cuma 03.01.2014

3 ay önce
113 kez görüntülendi03.01.2014 Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Ocak, , Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 OCAK, ,,, 3 ocak 2014 cuma tarihli müge anlı ile tatlı sert programını izle, Müge Anlı, Müge Anlı izle, , , , , Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert tek parça izle, , , Müge Anlı ile Tatlı Sert 03 Ocak 2014 izle,

Herkesin kayıp yakınlarını yıllardır bulan ve hızını alamayıp, herkesin kirli çamaşırlarını ortaya çıkartan; Müge Anlı, bu performansına 2014 yılında da devam edecekmiş gibi görünüyor. Mükemmel bir gazeteci olan Sayın Anlı, programına kaldığı yerden devam ediyor..!

Müge Anlı bir mucizeyi daha gerçekleştirip kızını öldü sanılan annesi ile buluşturdu. Müge Anlı ile Tatlı Sert’te bugün eski adı Ayşe olan Dudu Pamukçu ve annesi Gülay’ın yıllardır çektiği hasret sona erdi. 2 Yaşındayken annesi evden gönderilen Ayşe, ismi ve soyismi değiştirilerek Almanya’ya halasının yanına götürüldü. Daha sonra annesinin 2 yaşındayken gönderildiğini öğrenen Ayşe gerçek annesini bulmak için Müge Anlı’ya başvurdu. Müge Anlı programda çok fazla zaman geçmeden Ayşe’nin gerçek annesini buldu. Anne ve kız 23 yıl sonra bir araya geldi.

http://www.youtube.com/watch?v=QgwUojU36JI

30 yaşında olan oğulları Gürkan’ı arayan ailesi bugün Müge Anlı ile tatlı Sert programına katıldı. Manisa’da Yeşim isimli bayanla tanışan Gürkan, ailesinden habersiz Yeşim’i hamile bırakıp kendi aralarında nikah yapıyorlar. Daha sonra Gürkan ile Yeşim, Bursa’ya ailesinin yanıan gidiyor. Yeşim’in abisi Bursa’ya gelen Gürkan’ı arayarak “gelin gizli nikah kıydığınız ortaya çıkmadan burada düğün yapalım” diyor. Düğün sonrasında kayınvalidesiyle evlerini ayıran Gürkan kayınpederiyle evini ayırıyor… Yeşim’in annesi hamile olan kızına 10 gün boyunca korse taktırarak çocuğun düşmesine sebeb oluyor. Daha sonra Gürkan ve Yeşim çifti Manisa’ya gidiyor… 29 Eklim’den beri kayıp olan Gürkan bulunabilecek mi? Her Sabah katil ve kayıpları bulmak için polis edasıyla sorgulama ve araştırma yaparak sonuca ulaşan Müge Anlı ve ekibi, Gürkan’ı bulabilecek mi?


Arananlar 30 ocak 2014 müge anlı izle
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık
Tag