DOLAR: 2.13 TL
EURO: 2.96 TL

Unutma Beni 1175.Bölüm Özeti 4 Aralık 04.12.2013

4 ay önce
122 kez görüntülendi, , , , , ,

Sevilen dizilerden unutma beni’de olaylar hiç bitmiyor.Bakalım 4 aralık çarşamba 2013 günü unutma beni 1175.bölümde neler olacak.Hergün ekranlarınızda severek izlediğimiz bu diziyi lütfen ihmal etmeyin süper dizi kesinlikle izleyiniz.

Önceki bölüm özeti;

Çocuğunu İlkay’ın öldürdüğüne inanan Çiğdem, İlkay’dan intikam almaya yeminlidir. Bunun için her fırsatı değerlendirir. Son çözüm olarak Feraye adlı bir kadın ile anlaşmıştır.. Feraye, Ali ve İlkay’ın çocuğunun kendi çocuğu olduğuna inanmaktadır ve aileden geri almaya kararlıdır. Feraye, Çiğdem ile iş birliği halinde iken Çiğdem’in tehlikeli olduğunu ve artık onunla işinin bittiğini düşünerek ondan kurtulma yoluna gidecektir. İlkay’ı ise büyük bir tehlike beklemektedir. Kendisine dost görünerek evin içinde gezinen Feraye, onun bütün hayatını çalmaya kararlıdır. Feraye İlkay’a oynadığı çeşitli oyunlar sonucunda Zeynep ve Ali ile bir aile olma amacına adım adım yaklaşmaktadır. Emine’nin Kenan ile evlenmesi üzerine Ankara’yı terk edip uzaklara gitme kararı alan Şerif, yolda Zafer’in suikastına uğrayıp ağır yaralanmıştır.

Ölmek üzereyken kendisini bulan köylü kızı Ceylan, uzun bir çaba sonucunda Şerif’i hayata döndürmüştür. Emine ise sevdiklerinin hayatını kurtarmak için Kenan’ın tehditleri altında bir işkence hayatı sürmektedir ve karnında Şerif’in bebeğini taşımakta, Kenan ise bebeğin kendisinden olduğunu sanmaktadır Şerif’in hayatını kurtaran bu köylü kızı, onun ve Emine’nin kaderini de değiştirecektir… Kenan Emine’nin Şerif’ten hamile olduğunu öğrenme riski, Emine’yi iyice Kenan’a mecbur bırakırken, iki aşığın bir araya gelmelerindeki engeller gün geçtikçe artacaktır. Şerif Emine’nin aslında istemediği bir hayatı yaşadığını öğrenmesi ise an meselesidir. Rauf ve Asu evliliğinde yaş-karakter gibi farklılıklardan kaynaklanan karanlık günler yaşanacaktır. Bu karanlık günler ise Asu’nun kendi yaşıtı olan bir gence ilgi duymasına yol açacaktır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık
Tag